img

Lampy do solarium - czym się kierować przy wyborze?

Solarium to całkiem dobry sposób na biznes, szczególnie u nas w Polsce, w końcu prawdziwego słońca mamy tu może 3 miesiące, a jednocześnie słońce kochamy. Każda kobieta pragnie zadbać o siebie i wyglądać pięknie, zdrowo, a także mieć opaloną cerę.

Lampy w solarium - najważniejszy element
Żeby w swoim solarium zapewnić klientom i klientkom najwyższy możliwy standard i bezpieczeństwo nie wystarczy jedynie wyszkolona obsługa, piękne dekoracje, i duży wybór kosmetyków. Podstawową i zarówno zdecydowanie najważniejszą rzeczą jest dobór lamp do solarium. To w końcu one gwarantują piękną opalenizną i mają minimalizować zły wpływ promieniowania. Jak więc dobrze dobrać lampy do swojego solarium? Czym się kierować? W tym artykule spróbuje odpowiedzieć na te pytania, albo przynajmniej nieco was naprowadzić.

Rodzaj klientów jaki chcemy obsługiwać
Wybierając lampę do solarium powinniśmy zwrócić uwagę między innymi na takie czynniki jak: docelowa grupa klientów, która będzie korzystać z naszych usług. Jest to ważne ponieważ, mamy wiele typów cery, lampa odpowiednia dla cery ciemniejszej może wręcz zaszkodzić osobom o jasnej karnacji, czy delikatnej cerze.

Dostępność miejsca
Kolejną rzeczą na jaką powinniśmy zwrócić uwagę kupując lampę jest to jak dużą powierzchnię lokalu do dyspozycji mamy. A w związku z tym również na takie parametry jak to w jakiej odległości od innych lamp powinny się znajdować, co przy niektórych modelach może nieco ograniczać nasze możliwości. I tak dla przykładu mając teoretycznie miejsce na cztery lampy, i łóżka solarne, niestety ograniczenia odległości od innych mogą w praktyce nie pozwolić postawić nam więcej niż trzech.

Racjonalna cena
Oczywiście często ważnym czynnikiem przy zakupie lamp jest ich cena, możemy rzecz jasna kupić lampy używane jednak nie jest to zawsze dobre rozwiązanie jeśli nie mamy pewności że lampy są dobre i nie wyeksploatowane. Pamiętajmy że dobór lampy warunkuje jakość naszych usług i bezpieczeństwo klientów.

Pamiętaj, że lampy Prestige do solariów prawdopodobnie będą jednym z najlepszych możliwych wyborów.

Zobacz również